ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 10706716
nr 1070 6716
Örhängen
ett par, silver, 1980-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:16:43
20/11 21:52:07
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Örhängen
nr 1070 6716
Örhängen
ett par, silver, 1980-tal
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 21 november 2016 |
20/11 21:52:07 | 1 | Vinnande bud |
Silver
Silver